Contacteer ons

Gegevens

Correspondentieadres Facturatiegegevens
PXL-Congress Hogeschool PXL
Elfde-Liniestraat 23A t.a.v. Dienst Financiën
B-3500 Hasselt Elfde-Liniestraat 24
tel. + 32 11 77 57 00 B-3500 Hasselt
fax + 32 11 77 57 09 btw BE 0535.878.874
congress@pxl.be ING-bank 335-0572156-96
www.pxl.be/congress IBAN-code BE65 335 057 21 56 96

BIC-code BBRUBEBB

Erkenningsnummers

  • Erkend opleidingsverstrekker KMO-portefeuille: DV.O102368
  • IAB-vormingsoperator: A0019/2009

Medewerkers

Gerrit Schuermans Sara Weerts Rudy Rampelberg

Diensthoofd PXL-Congress

Coördinator LLL

Diensthoofd PXL-Catering

kantoor D113 kantoor D114 kantoor D103
tel. + 32 11 77 57 01 tel. + 32 11 77 56 69 tel. + 32 11 77 56 91
gsm + 32 497 97 92 61 gsm + 32 496 97 79 33 gsm + 32 496 12 43 49
gerrit.schuermans@pxl.be bart.smets@pxl.be rudy.rampelberg@pxl.be
Barbara Chevaillier Chantal Torbeyns Jonathan Chavée
Planning en organisatie Planning en organisatie Logistiek
kantoor D114 kantoor D114 kantoor D114
tel. + 32 11 77 57 02 tel. + 32 11 77 57 03 tel. + 32 11 77 57 13
fax + 32 11 77 57 09 gsm +32 498 12 45 75 fax + 32 11 77 57 09
barbara.chevaillier@pxl.be  chantal.torbeyns@pxl.be jonathan.chavee@pxl.be
Hugo Deveux Johnny Dosquet Maksim Claes
Logistiek Marketing en communicatie Administratie en financiën
magazijn kantoor D105 kantoor D114
tel. + 32 11 77 57 08 tel. + 32 11 77 57 07 tel. + 32 11 77 57 05
fax + 32 11 77 57 09 fax + 32 11 77 57 09 fax + 32 11 77 57 09
hugo.deveux@pxl.be johnny.dosquet@pxl.be maksim.claes@pxl.be
Nathalie Voets Bart Smets
Administratie en financiën

Coördinator Case Studies

kantoor D105 kantoor D105
tel. + 32 11 77 57 06 tel. + 32 11 77 57 06
fax + 32 11 77 57 09 fax + 32 11 77 57 09
nathalie.voets@pxl.be bart.smets@pxl.be

Contactpersonen

Gerrit Schuermans

Gerrit Schuermans


diensthoofd PXL-Congress

+32 11 77 57 01

+32 497 97 92 61

gerrit.schuermans@pxl.be
Bart Smets

Bart Smets


coördinator

+32 475 23 07 78

bart.smets@pxl.be
Rudy Rampelberg

Rudy Rampelberg


diensthoofd PXL-catering

+32 11 77 56 91

+32 496 12 43 49

rudy.rampelberg@pxl.be