PXL

Selecteer "Alle cookies accepteren" als u akkoord gaat met het opslaan van essentiële cookies, analytische cookies, marketingcookies en social media cookies. Door op "Cookie-voorkeuren aanpassen" te klikken kan u uw voorkeuren beheren. Cookiebeleid

Essentiële cookies
zijn noodzakelijk voor een normaal bezoek aan de website om puur technische redenen. Aangezien dit een technische noodzaak is, hoeven we u alleen op de hoogte te stellen van deze cookies, en worden ze geïnstalleerd bij het bezoeken van de website.

Analytische cookies
houden bij hoe onze website wordt gebruikt, bijvoorbeeld om het verkeer op de website te meten of hoe vaak een pagina wordt geraadpleegd. We gebruiken deze informatie om de gebruikerservaring en prestaties van onze website en diensten te analyseren. Voor het plaatsen van deze cookies zullen wij uw toestemming vragen.

Marketingcookies
verzamelen informatie om relevante gesponsorde inhoud over onze producten en producten die door derden worden aangeboden te leveren. Ze volgen gebruikers op onze website om op basis van hun voorkeuren advertenties te tonen die relevant en interessant zijn voor onze bezoekers. Deze cookies worden alleen geplaatst met uw toestemming.

Social media cookies
worden gebruikt wanneer u informatie deelt via een deel knop voor social media op onze website, of wanneer u social media content raadpleegt via onze website, bijvoorbeeld bij het bekijken van een Vimeo-filmpje. Voor het plaatsen van deze cookies is uw toestemming vereist.

Cookie-voorkeuren aanpassen

Deelnemende bedrijven

Eventpartners


    
    

Exposanten

  
3-it www.3-it.be
AB InBev www.ab-inbev.com
ACA IT-Solutions www.aca-it.be
Accenture www.accenture.com
Alfa-Zet Systems www.alfa-zet.be
Aperam Genk www.aperamgenk.be
az Vesalius www.werkenbijazvesalius.be
Axxes www.axxes.com
BDO www.bdo.be
Belfius Bank en Verzekeringen www.belfius.be
Bizzit www.bizzit.tax
Callexcell www.callexcell.com
Capgemini www.capgemini.com
Care Talents www.caretalents.be
Cegeka www.cegeka.be
Daikin Belgium www.daikin.be
Dataroots www.dataroots.io
Delaware BeLux www.delaware.pro
Deloitte Belgium www.deloitte.com
Democo Group www.democogroup.com
DFW www.dfw.be 
Engenius www.engenius.eu
Essec Telecom Systems www.essecbns.be
Ethias www.jobs.ethias.be
Eurofins Digital Testing Belgium www.eurofins-digitaltesting.com
Exellys www.exellys.com
EY www.eyjobs.be
Fiducial www.fiducial.be
Fineko www.fineko.be 
Finvision www.finvision.be
Fiscaal Accountants Lambrichts www.falq.be
Fiscale Hogeschool www.fhs.be
Fluvius www.fluvius.be
FOD Financiën www.financien.belgium.be
Foederer DFK Accountancy www.foedererdfk.be
General Investments www.enterpriserentacar.be
Globachem www.globachem.com
Goelen & Gaukema HR Partners www.goelen.be
Greenyard Prepared www.jobs.greenyardprepared.com
H. Essers www.jobs.essers.com
Harvey Nash www.harveynash.be
Houben www.houbennv.be
I-Care Group www.icareweb.com
JBC www.jbc.be 
Info Support www.carriere.infosupport.com
Inuits www.inuits.eu
KU Leuven www.kuleuven.be/personeel/jobsite
KU Leuven - verder studeren www.kuleuven.be/toekomstigestudenten
Liantis www.liantis.be
LVAB www.lvab.be 
Machiels Building Solutions www.machielsbuildingsolutions.be
Nike www.jobs.nike.com
Ordina www.ordina.be 
Partners in Accountancy www.partnersinaccountancy.be
PKF-VMB Limburg www.vmb.be
PwC Belgium www.pwc.be
PXL-Education Up www.pxl.be/up
Quality@Speed www.qualityatspeed.be
Regionaal Ziekenhuis Heilig Hart Tienen www.rztienen.be 
Remmicom www.remmicom.be
Robert Half www.roberthalf.be
Routz www.routz.nl
SBB Accountants & Adviseurs www.werkenbijsbb.be
Sint-Franciscusziekenhuis www.sfz.be
Sint-Trudo Ziekenhuis www.sint-trudo.be
SpotIT www.spotit.be
Stad Hasselt www.hasselt.be
Student Start Up www.pxl.be/StudentStartUP
Sweco Belgium www.swecobelgium.be
Talent in motion www.talentinmotion.be
Tempo-Team www.tempo-team.be
Tobania www.tobania.be
Tomra Sorting www.food.tomra.com/careers
TriFinance www.trifinance.com
Unique www.unique.be
Universiteit Hasselt www.uhasselt.be
Uptime Group www.uptimegroup.be
UZ Leuven www.uzleuven.be/jobs
Van Havermaet www.vanhavermaet.be
Vanderstraeten www.vanderstraeten.be 
VIRO Echt www.viro-group.com
Voka www.voka.be/vacatures
VRT www.jobs.vrt.be
Xelvin www.xelvin.nl