PXL docenten in jullie GIP-jury

Elk jaar zijn er verschillende PXL-docenten intensief betrokken bij heel wat geïntegreerde proeven (GIPS’s).

Wens jij een PXL-docent uit te nodigen? Neem dan contact op met:

  • PXL-Business: Jean-Pierre Segers, Departementshoofd PXL-Business, jean-pierre.segers@pxl.be
  • PXL-Digital: Francis Vos, Departementshoofd PXL-Digital, francis.vos@pxl.be
  • PXL-Education: Marc Hermans, Departementshoofd PXL-Education, marc.hermans@pxl.be
  • PXL-Green & Tech: Frank Joosten, Coördinator wetenschapscommunicatie & contacten secundair onderwijs, frank.joosten@pxl.be
  • PXL-Healthcare: Roald Nelissen, Departementshoofd PXL-Healthcare, roald.nelissen@pxl.be
  • PXL-MAD: Erwin Goegebeur, Departementshoofd PXL-Mad, erwin.goegebeur@pxl.be
  • PXL-Media & Tourism: Veerle Schuyten, Departementshoofd PXL-Media & Tourism, veerle.schuyten@pxl.be
  • PXL-Music: Gert Stinckens, Departementshoofd PXL-Music, gert.stinckens@pxl.be
  • PXL-Social Work: Filip Giraldo, Departementshoofd Social Work, filip.giraldo@pxl.be

Indien u (nog) geen contactpersoon hebt binnen de hogeschool kan u contact opnemen met de contactpersonen secundair onderwijs die u snel naar de juiste persoon zullen doorverwijzen: Jos Veijfeijken, jos.veijfeijken@pxl.be of Elke Martens, elke.martens@pxl.be