Schrijf je in

Congress

Inspiratiedag STEM

7/03/2020
PXL-Education - Vildersstraat 5 - 3500 Hasselt

Tijdstip

Zaterdag 7 maart 2020 | 08.30u - 13.30u

Inleiding 

PXL-Education, Universiteit Hasselt en AUHL willen samen leerkrachten, directies en onderwijsondersteuners uit het basis- en secundair onderwijs inspireren en enthousiasmeren om het STEM-verhaal vorm te geven tot op de klasvloer. Ontdek daarom op de inspiratiedag STEM een mogelijk kader voor STEM-projecten, hoe evalueren en vooral veel concreet didactisch materiaal om creatief aan de slag te gaan. Er zijn workshops voor kleuter-, lager en secundair onderwijs.
 
Programma 

08.30 - 09.00 Onthaal met koffie, thee & water
09.00 - 09.10 Welkomstwoord door Ben Lambrechts (Algemeen Directeur Hogeschool PXL) en prof. dr. Luc De Schepper (Rector UHasselt)
09.10 - 09.30 Keynote Artificiële Intelligentie: de waarzegster van de 21ste eeuw door Véronique Van Vlasselaer

Artificiële Intelligentie wordt meermaals genoemd als één van de meest baanbrekende drijvers voor de toekomst van onze maatschappij. Artificiële Intelligentie is het vakgebied waarbij men ernaar streeft om machines menselijke taken te laten overnemen. Dit gebeurt door software en hardware naadloos te laten samenwerken. Een echte mannenwereld, zou men in eerste instantie denken.

09.30 - 09.50

Keynote STEM voor meisjes door Peggy Van Casteren
10.00 - 11.15 Keuzesessie 1
11.15 - 11.45 Koffiepauze
11.45 - 13.00 Keuzesessie 2
13.00 - 13.30

Broodjeslunch

Ontdek hier de programmabrochure met een overzicht van de keuzesessies.

Inschrijven kan tot en met vrijdag 28 februari 2020

Doelgroep

Leerkrachten, directies en onderwijsondersteuners kleuter-, lager en secundair onderwijs

Inlichtingen

Koen Vandenhoudt
coördinator levenslang leren PXL-Education

e| koen.vandenhoudt@pxl.be

Marieke Huysmans
relatiebeheerder secundair onderwijs UHasselt

e| marieke.huysmans@uhasselt.be

Jos Veijfeijken
stafmedewerker AUHL

e| jos.veijfeijken@auhl.be 

Medewerkers

Els Knaepen
coördinator STEM PXL-Education

e| els.knaepen@pxl.be

Ilse Engelen
educatief medewerker UHasselt

e| ilse.engelen@uhasselt.be

Peter Bogaerts
projectcoördinator Ontdek Techniektalent

e| peter.bogaerts@limburg.be 

Prijs

Deelname is gratis, inschrijven is verplicht.