Studentenadministratie

Dienst Studentenadministratie

Heidi Croes
directeur Onderwijs & Studentenbeleid

Gebouw D, tweede verdieping, lokaal D 210
tel. + 32 11 77 58 01
gsm + 32 495 26 47 27
heidi.croes@pxl.be

 

Dorien Vanderheyden

diensthoofd Studentenadministratie

Gebouw D, tweede verdieping, lokaal D 211
tel. + 32 11 77 58 52
gsm + 32 472 58 20 09
dorien.vanderheyden@pxl.be

 

 

Bevoegdheden

  • Dagelijkse leiding directie Onderwijs en Studentenbeleid

 

 

 

 

Bevoegdheden

  • Dagelijkse leiding dienst studentenadministratie 
  • Medewerker dienst studievoortgang
    • afwijkende toelatingsvoorwaarden 
    • toelating buitenlandse studenten
    • studievoortgangsonderzoek

Centrale studentenadministratie (gebouw D)

Locatie: Gebouw D, Elfde-Liniestraat 23A, B-3500 Hasselt

Openingsuren

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag


Manuel Knops

Dossierbeheerder Studentenadministratie
tel. + 32 11 77 58 56
manuel.knops@pxl.be

 

8 - 17 uur

8 - 17 uur

8 - 17 uur

8 - 17 uur

8 - 17 uur


 

Bevoegdheden

  • PXL-Business

Franca La Ruffa
Dossierbeheerder Studentenadministratie
tel. + 32 11 77 58 57
franca.laruffa@pxl.be

 

 

Bevoegdheden

  • PXL-Media & Tourism
  • PXL-Music
  • PXL-MAD
  • Internationale studenten

Evi Vlemmings
Dossierbeheerder Studentenadministratie
tel. + 32 11 77 58 61
evi.vlemmings@pxl.be

 

 

Bevoegdheden

  • PXL-Healthcare
  • PXL-Banaba's
  • PXL-Postgraduaten
  • Betaaladministratie studiegelden

Linsy Moesen
Dossierbeheerder Studentenadministratie
tel. + 32 11 77 58 58
linsy.moesen@pxl.be

 

 

Bevoegdheden

  • PXL-Education
  • PXL-Social Work

Ellen Machiels
Dossierbeheerder Studentenadministratie
tel. + 32 11 77 58 70
ellen.machiels@pxl.be

 

 

Bevoegdheden

  • PXL-Tech
  • PXL-IT
  • Betaaladministratie studiegelden

Gera Vandebroek
medewerker Studentenadministratie
tel. + 32 11 77 58 59
gera.vandebroek@pxl.be

 

 

Bevoegdheden

  • Ondersteuning PXL-Business
  • Ondersteuning PXL-Education
  • Ondersteuning PXL-Social Work 

Carine Coemans
medewerker Studentenadministratie
tel. + 32 11 77 58 54
carine.coemans@pxl.be

 

 

Bevoegdheden

  • Ondersteuning PXL-Tech
  • Ondersteuning PXL-IT
  • Ondersteuning PXL-Healthcare
  • Ondersteuning PXL-Banaba's
  • Ondersteuning PXL-Postgraduaten

Elke Huygen
medewerker Studentenadministratie
tel. + 32 11 77 58 60

elke.huygen@pxl.be

 

 

Bevoegdheden

  • Ondersteuning PXL-Business
  • Ondersteuning PXL-Tech
  • Ondersteuning PXL-IT

Anne America
medewerker Studentenadministratie
tel. + 32 11 77 58 53
anne.america@pxl.be

 

 

Bevoegdheden

  • Ondersteuning PXL-IT
  • Ondersteuning PXL-Tech

Rika Clerx
medewerker Studentenadministratie
tel. + 32 11 77 58 62
rika.clerx@pxl.be

 

 

Bevoegdheden

  • Ondersteuning PXL-Media & Tourism
  • Ondersteuning PXL-Music
  • Ondersteuning PXL-MAD

Tara Vrijens
medewerker Studentenadministratie
tel. + 32 11 77 58 63
tara.vrijens@pxl.be

 

 

Bevoegdheden

  • Algemene studentenadministratie

Roberta Knops
medewerker Studentenadministratie
tel. + 32 77 55 09
roberta.knops@pxl.be 

 

 

Bevoegdheden

  • Algemene studentenadministratie

Veerle Moermans
medewerker onthaal Studentenadministratie
tel. + 32 77 55 09
veerle.moermans@pxl.be 

 

Bevoegdheden

  • Onthaal

 

Campus Vildersstraat

Locatie: Vildersstraat 5, B-3500 Hasselt

Openingsuren

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag


Yolande Vandenbosch
medewerker onthaal Studentenadministratie
tel. + 32 11 77 53 04
yolande.vandenbosch@pxl.be

 

8 - 17 uur

8 - 17 uur

8 - 17 uur

8 - 16 uur

8 - 17 uur


 

Bevoegdheden

  • Onthaal
  • Algemene studentenadministratie

Campus Guffenslaan

Locatie: Guffenslaan 39, B-3500 Hasselt

Openingsuren

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag


Roosje Neven
medewerker onthaal Studentenadministratie
tel. + 32 11 77 52 02
roosje.neven@pxl.be

 

8 - 17 uur

8 - 17 uur

8 - 16.30 uur

8 - 17 uur

8 - 16 uur


 

Bevoegdheden

  • Onthaal
  • Algemene studentenadministratie

Anne America
medewerker onthaal Studentenadministratie
tel. + 32 11 77 52 03
anne.america@pxl.be

 

 

Bevoegdheden

  • Onthaal
  • Algemene studentenadministratie

Hilde Ceyssens

medewerker onthaal Studentenadministratie

tel. + 11 77 52 03

hilde.ceyssens@pxl.be 

 

Bevoegdheden

  • Onthaal
  • Algemene studentenadministratie

Kirsten Demot

medewerker onthaal Studentenadministratie

tel. + 11 77 52 03

kirsten.demot@pxl.be 

 

Bevoegdheden

  • Onthaal
  • Algemene studentenadministratie

Campus Diepenbeek

Locatie: Universitaire Campus, Agoralaan Gebouw H, B-3590 Diepenbeek

Openingsuren

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

8 - 17 uur

8 - 17 uur

8 - 12 uur

8 - 17 uur

8 - 17 uur

 

Nel Hermans
medewerker onthaal Studentenadministratie
tel. + 32 11 77 54 04
nel.hermans@pxl.be

 

 

 

Bevoegdheden

  • Onthaal
  • Algemene studentenadministratie

 

Francesca Gallista

medewerker onthaal Studentenadministratie
tel. + 32 11 77 54 04
francesca.gallista@pxl.be

 

 

 

Bevoegdheden

  • Onthaal
  • Algemene studentenadministratie