Studentenadministratie

Dienst Studentenadministratie

Heidi Croes
directeur Onderwijs & Studentenbeleid

Gebouw D, tweede verdieping, lokaal D 210
tel. + 32 11 77 58 01
gsm + 32 495 26 47 27

heidi.croes@pxl.be

Bevoegdheden

  • Dagelijkse leiding directie Onderwijs en Studentenbeleid

Dorien Vanderheyden

diensthoofd Studentenadministratie

Gebouw D, tweede verdieping, lokaal D 211

tel. + 32 11 77 58 52

gsm + 32 472 58 20 09

dorien.vanderheyden@pxl.be

Bevoegdheden

  • Dagelijkse leiding dienst studentenadministratie 
  • Medewerker dienst studievoortgang
    • afwijkende toelatingsvoorwaarden 
    • toelating buitenlandse studenten
    • studievoortgangsonderzoek

Centrale studentenadministratie (gebouw D)

Locatie: Gebouw D, Elfde-Liniestraat 23A, B-3500 Hasselt

Openingsuren

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag


Manuel Knops

dossierbeheerder Studentenadministratie
tel. + 32 11 77 58 56
manuel.knops@pxl.be

8 - 17 uur

8 - 17 uur

8 - 17 uur

8 - 17 uur

8 - 17 uur


Bevoegdheden

  • PXL-Business - cluster Finance and Management

Franca La Ruffa
dossierbeheerder Studentenadministratie
tel. + 32 11 77 58 57
franca.laruffa@pxl.be

Bevoegdheden

  • PXL-Media & Tourism
  • PXL-Music
  • PXL-MAD
  • Internationale studenten

Evi Vlemmings
dossierbeheerder Studentenadministratie
tel. + 32 11 77 58 61
evi.vlemmings@pxl.be

Bevoegdheden

  • PXL-Healthcare
  • PXL-Banaba's
  • PXL-Postgraduaten
  • Betaaladministratie studiegelden

Linsy Moesen
dossierbeheerder Studentenadministratie
tel. + 32 11 77 58 58
linsy.moesen@pxl.be

Bevoegdheden

  • PXL-Education
  • Office management

Ellen Machiels
dossierbeheerder Studentenadministratie
tel. + 32 11 77 58 70
ellen.machiels@pxl.be

Bevoegdheden

  • PXL-Digital
  • Betaaladministratie studiegelden

Heleen Voets

dossierbeheerder Studentenadministratie

tel. + 32 11 77 58 53

heleen.voets@pxl.be

Bevoegdheden

  • PXL-Social Work
  • PXL-Green&Tech

Gera Vandebroek
medewerker Studentenadministratie
tel. + 32 11 77 58 59
gera.vandebroek@pxl.be

Bevoegdheden

  • Ondersteuning PXL-Business
  • Ondersteuning PXL-Education
  • Ondersteuning PXL-Digital

Carine Coemans
medewerker Studentenadministratie
tel. + 32 11 77 58 54
carine.coemans@pxl.be

Bevoegdheden

  • Ondersteuning PXL-Green&Tech
  • Ondersteuning PXL-Social Work
  • Ondersteuning PXL-Healthcare
  • Ondersteuning PXL-Banaba's
  • Ondersteuning PXL-Postgraduaten

Vicky Habets
medewerker Studentenadministratie
tel. + 32 11 77 58 60

vicky.habets@pxl.be

Bevoegdheden

  • Ondersteuning PXL-Business
  • Ondersteuning PXL-Education
  • Ondersteuning PXL-Digital

Roberta Knops

medewerker Studentenadministratie

tel. + 32 11 77 58 66

roberta.knops@pxl.be

Bevoegdheden

  • Ondersteuning PXL-Healthcare
  • Ondersteuning PXL-Banaba's
  • Ondersteuning PXL-Postgraduaten
  • Ondersteuning PXL-Green&Tech
  • Ondersteuning PXL-Social Work

Rika Clerx

medewerker Studentenadministratie

tel. + 32 11 77 58 62

rika.clerx@pxl.be

Bevoegdheden

  • Ondersteuning PXL-Media & Tourism
  • Ondersteuning PXL-Music
  • Ondersteuning PXL-MAD

Lucia Liesens

medewerker Studentenadministratie

tel. + 32 11 77 58 68 (maandag, dinsdag en donderdag van 17u00 tot 22u00)

lucia.liesens@pxl.be

Bevoegdheden

  • Ondersteuning PXL-Business
  • Ondersteuning PXL-Education
  • Ondersteuning PXL-Digital
  • Onthaal/campussecretariaat avondopleidingen PXL-Business en PXL-Digital

Mieke Druwé

medewerker Studentenadministratie (in vervangingsopdracht)

mieke.druwe@pxl.be

Bevoegdheden

  • Ondersteuning PXL-Healthcare
  • Ondersteuning PXL-Banaba's
  • Ondersteuning PXL-Postgraduaten
  • Ondersteuning PXL-Green&Tech
  • Ondersteuning PXL-Social Work

Veerle Moermans
medewerker onthaal Studentenadministratie campus Elfde Linie
tel. + 32 11 77 55 55
veerle.moermans@pxl.be 

Bevoegdheden

  • Onthaal

Anne America

medewerker Studentenadministratie campus Elfde Linie

tel. + 32 11 77 58 63

anne.america@pxl.be

Bevoegdheden

  • Onthaal
  • Algemene ondersteuning studentenadministratie

Campus Vildersstraat

Locatie: Vildersstraat 5, B-3500 Hasselt

Openingsuren

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Zaterdag


Yolande Vandenbosch
medewerker onthaal Campus Vildersstraat
tel. + 32 11 77 53 04
yolande.vandenbosch@pxl.be

8 - 17 uur

8 - 17 uur / 18u30 - 22 uur

8 - 17 uur

8 - 16 uur / 18u30 - 22 uur

8 - 17 uur

8 - 14 uur                                                


Bevoegdheden

  • Onthaal
  • Algemene studentenadministratie

Tine Van Baelen

medewerker onthaal campus Vildersstraat

tel. + 32 11 77 53 02

tine.vanbaelen@pxl.be

Bevoegdheden

  • Onthaal Education UP
  • Algemene studentenadministratie

Campus Guffenslaan

Locatie: Guffenslaan 39, B-3500 Hasselt

Openingsuren

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag                                                          

8 - 17 uur

8 - 17 uur

8 - 16.30 uur

8 - 17 uur

8 - 16 uur                                                


Roosje Neven
medewerker onthaal Campus Guffenslaan
tel. + 32 11 77 52 02
roosje.neven@pxl.be


Bevoegdheden

  • Onthaal
  • Algemene studentenadministratie

Anne America
medewerker onthaal Campus Guffenslaan
tel. + 32 11 77 52 02
anne.america@pxl.be

Bevoegdheden

  • Onthaal
  • Algemene studentenadministratie

Hilde Ceyssens

medewerker onthaal Campus Guffenslaan

tel. + 32 11 77 52 02

hilde.ceyssens@pxl.be 

Bevoegdheden

  • Onthaal
  • Algemene studentenadministratie

Kirsten Demot

medewerker onthaal Campus Guffenslaan

tel. + 32 11 77 52 04

kirsten.demot@pxl.be 

Bevoegdheden

  • Onthaal
  • Algemene studentenadministratie

Campus Diepenbeek

Locatie: Universitaire Campus, Agoralaan Gebouw H, B-3590 Diepenbeek

Openingsuren

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

8 - 22 uur

8 - 22 uur

8 - 12 uur

8 - 22 uur

8 - 17 uur 


Nel Hermans
medewerker onthaal Campus Diepenbeek
tel. + 32 11 77 54 04
nel.hermans@pxl.be


Bevoegdheden

  • Onthaal
  • Algemene studentenadministratie

Francesca Gallista

medewerker onthaal Campus Diepenbeek
tel. + 32 11 77 54 04
francesca.gallista@pxl.be

Bevoegdheden

  • Onthaal
  • Algemene studentenadministratie

Natasja Moonemans

medewerker onthaal Campus Diepenbeek

tel. + 32 11 77 54 04

natasja.moonemans@pxl.be

Bevoegdheden

  • Onthaal
  • Algemene studentenadministratie