Selecteer "Alle cookies accepteren" als u akkoord gaat met het opslaan van essentiële cookies, analytische cookies, marketingcookies en social media cookies. Door op "Cookie-voorkeuren aanpassen" te klikken kan u uw voorkeuren beheren. Cookiebeleid

Essentiële cookies
zijn noodzakelijk voor een normaal bezoek aan de website om puur technische redenen. Aangezien dit een technische noodzaak is, hoeven we u alleen op de hoogte te stellen van deze cookies, en worden ze geïnstalleerd bij het bezoeken van de website.

Analytische cookies
houden bij hoe onze website wordt gebruikt, bijvoorbeeld om het verkeer op de website te meten of hoe vaak een pagina wordt geraadpleegd. We gebruiken deze informatie om de gebruikerservaring en prestaties van onze website en diensten te analyseren. Voor het plaatsen van deze cookies zullen wij uw toestemming vragen.

Marketingcookies
verzamelen informatie om relevante gesponsorde inhoud over onze producten en producten die door derden worden aangeboden te leveren. Ze volgen gebruikers op onze website om op basis van hun voorkeuren advertenties te tonen die relevant en interessant zijn voor onze bezoekers. Deze cookies worden alleen geplaatst met uw toestemming.

Social media cookies
worden gebruikt wanneer u informatie deelt via een deel knop voor social media op onze website, of wanneer u social media content raadpleegt via onze website, bijvoorbeeld bij het bekijken van een Vimeo-filmpje. Voor het plaatsen van deze cookies is uw toestemming vereist.

Cookie-voorkeuren aanpassen

Leden van de studentenraad 2022 - 2023

Deze studenten vormen samen de Studentenraad van Hogeschool PXL en vertegenwoordigen de mening van onze junior-collega's. 
Samen met het bestuur van onze hogeschool werken zij aan een nog betere leer- en leefomgeving bij Hogeschool PXL.

De leiding van de Studentenraad is dit academiejaar in handen van voorzitter Dylan Daenen en ondervoorzitter Peter Lemmens.

PXL-Business

Dylan Daenen (Voorzitter)
Bachelor Supply Chain Management

dylan.daenen@student.pxl.be​

 

Sander Ketelbuters
Bachelor Rechtspraktijk

sander.ketelbuters@student.pxl.be​

Simon Colson

Graduaat Marketing- en communicatiesupport

simon.colson@student.pxl.be

Chiara Reniers

Graduaat Marketing- en communicatiesupport

chiara.reniers@student.pxl.be 

Maarten De Ryck

Graduaat Winkelmanagement

maarten.deryck@student.pxl.be

Reinhilde Coppens

Graduaat Juridisch administratieve ondersteuning

reinhilde.coppens@student.pxl.be 

Atilla Sevindik

Bachelor Bedrijfsmanagement Allround

atilla.sevindik@student.pxl.be 

Monia Bammens

Bachelor Bedrijfsmanagement Allround

monia.bammens@student.pxl.be 

 
 

PXL-Digital

 

Mehmet Altintas

Bachelor Toegepaste informatica

mehmet.altintas@student.pxl.be

 

 Aaron Froidmont

Bachelor Toegepast informatica

aaron.froidmont@student.pxl.be

 

Samir Machkour

Bachelor Elektronica-ICT

samir.machkour@student.pxl.be

Hakan Eyimen

Graduaat Programmeren

hakan.eyimen@student.pxl.be  

 
 

PXL-Green & Tech

Carianne Celis
Graduaat Bouwkundig tekenen
carianne.celis@student.pxl.be

 

Tim Derom

Graduaat Hernieuwbare energiesystemen

tim.derom@student.pxl.be

Pieter Van Belleghem

Bachelor Agro- en biotechnologie

pieter.vanbelleghem@student.pxl.be

Laika Kolmer

Bachelor Bouw

laika.kolmer@student.pxl.be

   
 

PXL-Education


Naomi Vandersmissen

Bachelor Kleuteronderwijs

naomi.vandersmissen@student.pxl.be 


Yusuf Akçakaya

Bachelor Secundair onderwijs

Yusuf.Akcakaya@student.pxl.be


Marino Vanrijckeghem

Bachelor Secundair onderwijs
marino.vanrijckeghem@student.pxl.be

 

 PXL-Media & Tourism


Natalino Marcocci

Bachelor Toerisme en recreatiemanagement

natalino.marcocci@student.pxl.be

Charlotte Struyf

Bachelor Communicatie

charlotte.struyf@student.pxl.be  

 

Dunja Lycops

Bachelor Journalistiek

dunja.lycops@student.pxl.be 

Anastacia Savels

Bachelor Journalistiek

anastacia.savels@student.pxl.be 

 
 

 PXL-Healthcare

Evelien Vervloet

Bachelor Ergotherapie

evelien.vervloet@student.pxl.be

   
 

PXL-People & Society


Peter Lemmens (ondervoorzitter)

Graduaat Orthopedagogische begeleiding

peter.lemmens@student.pxl.be

 

Andy Nijssen

Graduaat Orthopedagogische begeleiding

Andy.Nijssen@student.pxl.be

 

 

Marigold Speelmans

Bachelor Sociaal werk

marigold.speelmans@student.pxl.be 

Heleen Houben

Bachelor Sociaal werk

heleen.houben@student.pxl.be