PXL

Selecteer "Alle cookies accepteren" als u akkoord gaat met het opslaan van essentiële cookies, analytische cookies, marketingcookies en social media cookies. Door op "Cookie-voorkeuren aanpassen" te klikken kan u uw voorkeuren beheren. Cookiebeleid

Essentiële cookies
zijn noodzakelijk voor een normaal bezoek aan de website om puur technische redenen. Aangezien dit een technische noodzaak is, hoeven we u alleen op de hoogte te stellen van deze cookies, en worden ze geïnstalleerd bij het bezoeken van de website.

Analytische cookies
houden bij hoe onze website wordt gebruikt, bijvoorbeeld om het verkeer op de website te meten of hoe vaak een pagina wordt geraadpleegd. We gebruiken deze informatie om de gebruikerservaring en prestaties van onze website en diensten te analyseren. Voor het plaatsen van deze cookies zullen wij uw toestemming vragen.

Marketingcookies
verzamelen informatie om relevante gesponsorde inhoud over onze producten en producten die door derden worden aangeboden te leveren. Ze volgen gebruikers op onze website om op basis van hun voorkeuren advertenties te tonen die relevant en interessant zijn voor onze bezoekers. Deze cookies worden alleen geplaatst met uw toestemming.

Social media cookies
worden gebruikt wanneer u informatie deelt via een deel knop voor social media op onze website, of wanneer u social media content raadpleegt via onze website, bijvoorbeeld bij het bekijken van een Vimeo-filmpje. Voor het plaatsen van deze cookies is uw toestemming vereist.

Cookie-voorkeuren aanpassen

Leden van de studentenraad 2020

Studentenraad 2020 - 2021

Deze studenten vormen samen de studentenraad van Hogeschool PXL en vertegenwoordiger de mening van onze junior-collega's.
Samen met het bestuur van onze hogeschool werken zij aan een nog betere leer- en leefomgeving @Hogeschool PXL.

De leiding van de studentenraad is dit academiejaar in handen van Waïl Kadi (voorzitter) en Christiaan Carlucci (ondervoorzitter).

 

PXL-Social Work

Waïl Kadi (Voorzitter)
Bachelor Sociaal werk
waïl.kadi@student.pxl.be

Peter Lemmens
Bachelor Sociaal werk
peter.lemmens@student.pxl.be

PXL-Digital

 

Rob Vandenbergh
Bachelor Elektromechanica
rob.vandenbergh@student.pxl.be


Sofie Nijskens
Graduaat Bouwkundig tekenen
sofie.nijskens@student.pxl.be

 

Xavier Hoeijmakers
Bachelor Bouw
xavier.hoeijmakers@student.pxl.be

PXL-Healthcare


Vera Nivelle
Bachelor Vroedkunde
vera.nivelle@student.pxl.be   

PXL-Business 

 
Anouk Vandoorne
Bachelor Accountancy-fiscaliteit
anouk.vandoorne@student.pxl.be

Aylin Yavuz
Bachelor Rechtspraktijk
aylin.yavuz@student.pxl.be 

Christiaan Carlucci (Ondervoorzitter)
Bachelor Bedrijfsmanagement Allround
christiaan.carlucci@student.pxl.be 

Hann Suffeleers
Bachelor Office management
hann.suffeleers@student.pxl.be

Kelly Adriaens
Graduaat Marketing- en communicatiesupport
kelly.adriaens@student.pxl.be 

Kelly Meessen
Bachelor Marketing
kelly.meessen@student.pxl.be
 
Ruben Aerts
Bachelor Logistiek management
ruben.aerts@student.pxl.be
 
Sander Ketelbuters
Bachelor Rechtspraktijk
sander.ketelbuters@student.pxl.be

Thibaut Willemse
Bachelor Logistiek management
thibaut.willemse@student.pxl.be

William Vandenberghe
Bachelor Marketing
william.vandenberghe@student.pxl.be

PXL-Digital 


Jaison Joris
Graduaat Systeem- en netwerkbeheer
jaison.joris@student.pxl.be

Lieven Lenaers
Graduaat Systeem- en netwerkbeheer
lieven.lenaers@student.pxl.be
 


Timo Evers
Graduaat Internet of things
timo.evers@student.pxl.be

Stef Geeraerts
Bachelor Toegepaste informatica
stef.geeraerts@student.pxl.be

 
Wesley Vrancken

Bachelor Elektronica-ICT
wesley.vrancken@student.pxl.be

PXL-MAD


Alana Devroey
Bachelor Beeldende kunsten
alana.devroey@student.pxl.be

 

PXL-Education


Angelina Schoep
Bachelor Kleuteronderwijs
angelina.schoep@student.pxl.be


Claudio Farinon
Bachelor Secundair onderwijs
claudio.farinon@student.pxl.be


Naomi Vandersmissen
Bachelor Kleuteronderwijs
naomi.vandersmissen@student.pxl.be


Sita van Vugt
Bachelor Lager onderwijs
sita.vanvugt@student.pxl.be


Warre Loenders
Bachelor Secundair onderwijs
warre.loenders@student.pxl.be

 

PXL-Media&Tourism


Anastacia Savels
Bachelor Journalistiek
anastacia.savels@student.pxl.be 


Lilith Coenen
Bachelor Toerisme en recreatiemanagement
lilith.coenen@student.pxl.be


Reinout Tuytten
Bachelor Communicatiemanagement
reinout.tuytten@student.pxl.be