PXL studenten op stage in jullie school

Om een stageplaats in je school in te vullen, kan je rechtstreeks contract opnemen met onze stagecoördinatoren.

PXL-Education 

Leraar secundair onderwijs

  • o Stagecoördinator algemene vakken: Tom Janssen - janssen@pxl.be
  • o Stagecoördinator lichamelijke opvoeding: Sigi Celis - celis@pxl.be
  • o Stagecoördinator bewegingsrecreatie: Bart Gilis - gilis@pxl.be
  • o Stagecoördinator project kunstvakken Nancy Tilkin - tilkin@pxl.be

PXL-Social Work

  • Bachelor in het Sociaal werk
    • Stagecoördinator: Annemie Kenis - annemie.kenis@pxl.be
    • Stagecoördinator: Natasja Vos - natasja.vos@pxl.be